دلــــــــــــم شکست....

چگونه دست دلم رابگیرم ودرکنار دلتنگی هایم قدم بزنم....

در این خیابان

که پراز چراغ وچشمک ماشین هاست....

نه آقــــــایــــــــــان

مسیر من باشمایکی نیست....

من آداب دلبری را نمیدانم....

 

/ 211 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود

عزیزم کجایی چرا نمیای؟ نکنه تو دلت شمع روشن کردی و این شمع داره ذره ذره دل کوچولوتو آب می کنه؟ نکنه این شمع داره پروانه های دل کوچولو و پر احساستو می سوزونه؟

خاله ریزه

سلام من اومدم به زودی آپ میکنم منتظرتم زود بیا

اشرف

امام سجاد عليه السلام فرمود: سه حالت و خصلت در هر يك از مؤمنين باشد در پناه خداوند خواهد بود و روز قيامت در سايه رحمت عرش الهي مي باشد و از سختي ها صحراي محشر در امان است: اوّل آن كه در كارگشايي و كمك به نيازمندان و درخواست كنندگان دريغ ننمايد. دوّم آن كه قبل از هر نوع حركتي بينديشد كه كاري را كه مي خواهد انجام دهد يا هر سخني را كه مي خواهد بگويد آيا رضايت و خوشنودي خداوند در آن است يا مورد غضب و سخط او مي باشد. سوّم قبل از عيب جويي و بازگويي عيب ديگران، سعي كند عيب هاي خود را برطرف نمايد. توفیقات زیاد در ماه نورانی و مبارک رمضان برایتان آرزومندم.

اشرف

الهی: اگر می آزمایی، توان تحمل و صبر مرا زیاد کن اگر می آموزی، ادراکم را وسعت بده اگر می بخشایی ، ظرفیتم را افزایش بده اگر می ستانی ، گوهر کمالم را ارزونی کن اگر می رهانی......خدایا حتی لحظه ای مرا به حال خود رها مکن که نیاز نیازمندان را تنها تو پاسخگویی که بی نیاز از هر نیازی.

زکیه

نمره ی صندلی ام باز در آمد ، هشت است ساعت رفتن من نیز به مشهد ، هشت است بین ما مردم ایران نود و نه درصد عدد حاجتمان پنج نباشد ، هشت است کربلایی ست دلم در وسط مشهد تو کسر بر نُه شود هفتاد و دو درصد ، هشت است وقت آن است در این بیت که تاکید کنم بهترین ساعت پرواز به مشهد ، هشت است السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا مرتضی

علی

سلام چندوقته نیستی.

Ahmad

کجایید شما? من آپم

مهسا

دسـت بـه “صورتـم” نـزن ! می تـرسم بیـفتـد نقـاب خنـدانـی کـه بـر چهـره دارم ...! و بعــد سیـل ِ اشـک هـایـم “تـــــــــــو” را بـا خـود ببــرد و بـاز من بمانم و تنهــــــایی … ------------------ لینک شدی گلم

نجمه

سلام منیژه جون, چطوری? ببخش خیلی وقته که نیستم مطالب جدیدتعالی بود